Riešenie pre upratovanie

P&G Professional Riešenie pre upratovanie

 

Povrchy môžu byť jednou z prvých vecí, ktoré si Vaši hostia všimnú. Dodajte povrchom brilantnú čistotu a neodolateľnú sviežosť s čistiacimi prostriedkami P&G Professional.

Žiarivé povrchy. Od podláh cez kúpeľne až po kuchyňu Vaši zákazníci očakávajú, že Vaše priestory budú ukážkovo čisté. Bojujte proti choroboplodným zárodkom a nečistotám pomocou našich ľahko použiteľných prípravkov na starostlivosť o povrchy.

Každý produkt v našom portfóliu sa opiera o vedecké poznatky a vášeň pre pozitívne skúsenosti spotrebiteľov - čo z nich robí jedny z najdôveryhodnejších produktov profesionálov v obore. 

 • Upratovanie podláh a povrchov

  Udržujte všetky podlahy a povrchy bez špiny a s osviežujúcou vôňou vďaka výrobkom P&G Professional. Naše upratovacie čistiace prostriedky poskytujú bezpečné, jednoduché a efektívne riešenie.

  Vytváranie bezpečného a zdravého prostredia začína dezinfekciou. Chráňte svojich hostí a zamestnancov pred choroboplodnými zárodkami, ktoré môžu spôsobiť ochorenie, pomocou dezinfekčných čistiacich prostriedkov na čistenie povrchov.

  Riešenie na upratovanie P&G Professional je jedinečne navrhnuté tak, aby poskytovalo dlhšie trvajúci lesk a šetrilo Váš čas, peniaze a prácu. 

 • Upratovanie kúpeľní a toaliet

  Kúpeľne sú často označované ako jedna z najťažších a najdôležitejších oblastí upratovania.

  Pretože komerčné toalety môžu potenciálne uchovávať baktérie, je zásadné, aby boli často čistené. Kľúčom k efektívnemu procesu dezinfekcie toalety je najprv odstrániť usadeniny, ktoré poskytujú živnú pôdu pre baktérie.

  Vlhké povrchy v kúpeľniach s usadeninami mydla a vodného kameňa majú špecifické požiadavky na čistiace prostriedky. Udržujte umývadlá, kohútiky a záchodové misy žiarivo čisté a sviežo voňajúce s výrobkami P&G Professional. 

Prečo P&G Professional?

Dôveryhodné produkty
Naše dôveryhodné viacúčelové produkty pomáhajú vašim zamestnancom zvládnuť prácu hneď prvýkrát.
Zákaznícka podpora
Professional Support tím sa plne venuje vašej spokojnosti vďaka efektívnym riešeniam navrhnutými práve pre vás.
Celková prevádzková hodnota
Upratovanie je každodenná činnosť, ktorá vyžaduje investíciu vášho času a prostriedkov. Ako k tomu ale pristupujete, môže mať veľký vplyv na príjmy a zisk.

Máte záujem o niektoré naše výrobky a riešenia?
Neváhajte a kontaktujte nás.