O nás

Firma Professional support s.r.o. je priamy distribučný partner Procter&Gamble Professional. História našej firmy siaha až do roku 2006, kedy naša spoločnosť vznikla osamostatnením podporného technického a servisného tímu, ktorý sa staral o komerčné práčovne používajúce výrobky Procter&Gamble. Od začiatku pôsobíme ako oficiálny servisný partner spoločnosti Procter&Gamble pre profesionálne prevádzky a tiež ako distribútor radu výrobkov P&G Professional.


Vždy sa maximálne snažíme rozumieť svojim zákazníkom a ich podnikaniu. Na základe vašich potrieb a prianí potom navrhujeme riešenia, ktoré im zodpovedá - či už ste veľká komerčná práčovňa alebo malý penzión. Vy sa potom môžete sústrediť len na to, čo je skutočne podstatné - na zákazníkov a prevádzku vášho podniku.


Vďaka našim skúsenostiam, kvalite výrobkov, technickému know-how a vďaka prístupu k zákazníkom sme sa postupne stali vedúcou firmou v oblasti komerčných práčovní. Postupne sme rozšírili svoju pôsobnosť aj do oblastí profesionálneho umývania riadu, upratovania kuchyne a do oblasti všeobecného upratovania v profesionálnych prevádzkach.
Ponúkame nielen predaj výrobkov, ale hlavne aj spoľahlivý servis, inštaláciu a nastavenie dávkovacích zariadení, optimalizáciu spotreby energií, sanitačné plány a ďalšie konzultačné služby.


Medzi našich spokojných zákazníkov patria komerčné práčovne, nemocnice, ústavy sociálnej starostlivosti, hotely a penzióny, školské jedálne, reštaurácie a ďalšie zariadenia.

Výrobcovia ktorých tovar ponúkame

Máte záujem o niektoré naše výrobky a riešenia?
Neváhajte a kontaktujte nás