Práčovne

Trápi vás kvalita čistej bielizne alebo náklady na prevádzku? Rozumieme problémom, s ktorými sa stretávajú veľké aj menšie práčovne a vieme, ako ich riešiť. Postaráme sa o dokonalé vypranie bielizne, znížime jej opotrebenie pracím procesom, pomôžeme vám s praním nových textílii, nájdeme riešenie pre rôzne typy škvŕn, pomôžeme s problematikou odpadových vôd, vyškolíme váš personál a znížime vaše celkové náklady na pranie.

Neponúkame vám univerzálne riešenia, ale starostlivo zohľadníme špecifiká vašej prevádzky. Výsledok tak bude presne zodpovedať vašim potrebám, možnostiam aj želaniam. Zabezpečíme vám optimálne výsledky pri čo najnižších nákladoch. Zameriavame sa na znižovanie celkových nákladov na 1 kg vypranej bielizne, upravíme proces prania a poskytneme vám také produkty, vďaka ktorým sa budete hrdiť dokonale čistou bielizňou. Kvalitu prania testujeme a certifikujeme v spolupráci s nezávislými a akreditovanými laboratóriami v SR a v zahraničí.

Práčovňami v Českej republike sa zaoberáme už viac ako tridsať rokov a za ten čas sme sa vďaka kvalite našich ľudí, výrobkov a know-how stali vedúcou spoločnosťou na trhu. Naše riešenia kombinujú technológie a výrobky Procter&Gamble Professional s našimi vlastnými výrobkami, ktoré sme vytvorili na základe poznatkov z praxe. Riešenia pre veľké komerčné práčovne ponúkame pod značkou Professional Support Systém. Pre menšie práčovne máme v ponuke systém Ariel 1 Wash. Sme schopní vám pomôcť s celkovou optimalizáciou práčovne aj s návrhom úplne novej práčovne. Robíme všetko preto, aby sme boli dlhodobým partnerom pre našich zákazníkov, na ktorého sa môžu vždy spoľahnúť.

Tunelová pračka