Kariéra

Kto sme a koho hľadáme?

Sme súkromná firma, kde každý pozná každého, všetci majú jasne dané zodpovednosti a práca každého človeka je hneď vidieť. Hľadáme šikovných, samostatných ľudí, ktorých práca baví a ktorí k tomu, aby mali výsledky, nepotrebujú neustály dohľad niekoľkých manažérov. Ľudia sú pre nás tou najdôležitejšou vecou a chceme, aby boli spokojní, rástli a práca ich bavila. Ľudia si u nás pomáhajú, radia a celkovo spolu dobre vychádzajú. Po práci zájdu radi športovať, na pivo, sami usporiadajú večierok alebo oslavu narodenín a nepotrebujú k tomu HR.


Professional support je pre-zákaznícky orientovaná firma a zákazník je u všetkých ľudí na prvom mieste. Vo firme hovoríme česky / slovensky, ale použije sa u nás aj angličtina, nemčina alebo maďarčina. Nečakáme, že ľudia hneď po nástupe vedia všetko potrebné k ich práci. Po nástupe sa nováčikom venujeme a postupne im odovzdávame mnohoročné know-how, znalosti a zručnosti. Zároveň, ale od prvého dňa u nás pracujete na reálnych projektoch alebo s reálnymi zákazníkmi a prinášate firme hodnotu.

Ako prebieha výberové konanie?

Jednoducho. Pošlite životopis a my Vám do 14 dní dáme vedieť, či u nás vidíme vhodnú pozíciu pre Vás. Následne Vás pozveme na 2-3 rozhovory s relevantnými ľuďmi vo firme, vždy s priamym nadriadeným a minimálne jedným z majiteľov.


Výberové konanie je pre nás obojstranný proces. My si vyberáme Vás, ale zároveň Vy si vyberáte nás. Preto chceme, aby ste mali maximum informácií a boli si istí, že robíte správne rozhodnutie. Zodpovieme Vám všetky otázky, ukážeme Vám, ako práca u nás vyzerá v praxi, stretnete sa so zákazníkmi alebo stretnete ďalších ľudí z firmy.


Pokiaľ by ste u nás radi pracovali, ale medzi otvorenými pozíciami nenájdete žiadnu, ktorá by Vás zaujala, alebo zrovna nikoho nehľadáme, nebojte sa nás kontaktovať. Možno vďaka Vám urýchlime nejaký projekt.

 

Práve hľadáme

V súčasnej dobe nemáme otvorenú žiadnu pozíciu.

V prípade záujmu o prácu u nás nám aj tak môžete poslať životopis s motivačným listom. Šikovných ľudí nie je nikdy dosť. Kontaktný email: info@profsupport.sk.