Školy a školské jedálne

Želáte si, aby sa deti v škole cítili dobre a radi chodili do školskej jedálne? Chcete zlepšiť čistotu jedální, učební alebo toaliet? Chcete, aby priestory, kde sa zdržiavajú vaši študenti a učitelia, boli dokonale čisté a príjemne voňali? Potrebujete znížiť náklady na umývanie riadu alebo upratovanie?

Rozumieme vašim potrebám a problémom. Postaráme sa o to, aby bol riad žiarivo čistý, bez škvŕn od škrobu, dlažba na chodbách žiarila čistotou a bielizeň personálu bola perfektne vypraná. Pomôžeme vám pripraviť sanitačné plány, preškoliť zamestnancov a prejsť hygienickou kontrolou.

V oblasti upratovania kuchyne a spoločných priestorov vám ponúkame profesionálne riešenia založené na výrobkoch Procter&Gamble Professional. Tieto výrobky využívajú technologie značiek Jar a Mr.Proper a sú vytvorené špeciálne pre profesionálne použitie, vrátane profesionálnych umývačiek. Naše výrobky sú vysoko účinné, jednoduché, bezpečné pri používaní a zároveň spĺňajú najprísnejšie hygienické normy.

Už viac ako tridsať rokov sa v Českej republike venujeme profesionálnemu praniu bielizne a za ten čas sme sa vďaka kvalite našich ľudí, výrobkov a know-how stali vedúcou spoločnosťou na trhu. Pomáhame nielen školám, ale aj zariadeniam sociálnej starostlivosti, nemocniciam a komerčným práčovniam. Na základe vašich potrieb a strojového vybavenia vám navrhneme riešenie na mieru - či už máte profesionálne práčky s automatickým dávkovaním alebo malú práčku.