Reštaurácie

K prvému dojmu v reštaurácii prispieva žiarivo biely obrus, dokonale umyté poháre a taniere, a zároveň perfektne čistá a voňavá toaleta. Chcete, aby bol prvý dojem vašich klientov perfektný a hostia sa k vám radi vrátili? Potrebujete znížiť náklady na umývanie riadu a upratovanie? Rozumieme potrebám a problémom veľkých i malých reštaurácií a prinášame vám overené riešenia. Postaráme sa o to, aby boli taniere a príbory žiarivo čisté, poháre bez šmúh, biele obrusy perfektne vyprané a toalety žiarili čistotou. Pomôžeme vám pripraviť sanitačné plány, preškoliť zamestnancov a prejsť hygienickou kontrolou, pretože na prvom dojme záleží.

Na upratovanie a čistenie profesionálnych kuchýň a ostatných priestorov v reštauráciach ponúkame profesionálne riešenia založené na výrobkoch Procter&Gamble Professional. Boli vytvorené špeciálne pre gastronomické prevádzky, vrátane profesionálnych umývačiek, a využívajú špičkové technológie značiek Jar alebo Mr. Proper. Naše produtky sa zameriavajú na to, aby boli účinné, jednoduché a bezpečné pri používaní.

Už viac ako 30 rokov sa v Českej republike venujeme profesionálnemu praniu bielizne a vďaka kvalite poskytovaných služieb a riešení sme sa stali jednotkou na trhu. Dlhodobo spolupracujeme nielen s reštauráciami a jedálňami, ale aj s hotelmi, zariadeniami sociálnej starostlivosti, nemocnicami a komerčnými práčovňami. Na základe vašich potrieb a vybavení vám ponúkneme riešenie šité na mieru.