Sociálne služby

Vôňa čisto vypranej bielizne, hebké mäkké uteráky, lesk čisto upratanej izby, sú pocity, ktoré spolu vytvoria pohodu domova. Prinášate svojim klientom druhý domov a želáte si, aby sa u vás vaši klienti cítili ako doma a boli spokojní? Potrebujete znížiť náklady na pranie a upratovanie? Rozumieme potrebám a problémom vás i vašich klientov. Postaráme sa o to, aby bola bielizeň čistá, voňavá a zároveň dezinfekčne vypraná. Mala dlhú životnosť a nezáleží pritom, či sa jedná o profesionálne lôžkoviny alebo osobnú bielizeň klientov. Naše riešenie pre kuchyňu zabezpečí, aby bol riad rýchlo a kvalitne umytý a celá kuchyňa žiarila hygienickou čistotou. Vďaka efektívnym a viacúčelovým čistiacim prostriedkom je upratovanie izieb klientov, spoločných priestorov a toaliet rýchle a jednoduché.

Už viac ako tridsať rokov sa v Českej republike venujeme profesionálnemu praniu bielizne a za ten čas sme sa vďaka kvalite našich ľudí, výrobkov a know-how stali jednotkou na trhu. Naše riešenia používajú nielen rôzne zariadenia sociálnej starostlivosti, ale aj veľké nemocnice a komerčné práčovne. Na základe vašich potrieb a strojového vybavenia vám navrhneme riešenie na mieru - či už máte profesionálne práčky s automatickým dávkovaním, alebo malé práčky. Nami ponúkaný systém prania Ariel 1 Wash je navrhnutý špeciálne pre pranie v zariadeniach sociálnej starostlivosti.

V oblasti upratovania kuchyne a všeobecného upratovania ponúkame profesionálne riešenia s použitím výrobkov Procter&Gamble Professional, ktoré sú vytvorené špeciálne pre profesionálne prevádzky a využívajú špičkové technológie značiek ako Jar alebo Mr. Proper. Jednotlove riešenia sa zameriavajú na to, aby boli výrobky účinné, jednoduché a bezpečné pri používaní a zároveň spĺňali najprísnejšie hygienické normy.