Hotely

Dokonale ustlaná posteľ, biele obliečky, nadýchané uteráky, voňavá a čistá kúpeľňa spolu vytvárajú prvý dojem pri vstupe do hotelovej izby. Želáte si aby bol perfektný? Chcete aby k vám vaši hostia opakovane vracali? Hľadáte cesty, ako zlepšiť kvalitu vypratej bielizne, čistotu riadu alebo toaliet? Potrebujete znížiť náklady na pranie a upratovanie? Rozumieme potrebám a problémom veľkých i malých hotelov a penziónov. Postaráme sa o to, aby bielizeň bola čistá, voňavá a mala dlhú životnosť. Naše riešenie pre kuchyňu zabezpečí, aby bol riad rýchlo a kvalitne umytý a celá kuchyňa žiarila hygienickou čistotou. Vďaka efektívnym a viacúčelovým čistiacim prostriedkom je upratovanie spoločných priestorov, izieb a toaliet rýchle a jednoduché. Pomôžeme vám pripraviť sanitačné plány, preškoliť zamestnancov a prejsť hygienickou kontrolou, pretože na prvom dojme záleží.

Profesionálnemu praniu bielizne sa venujeme viac ako tridsať rokov a za ten čas sme sa vďaka kvalite našich ľudí, výrobkov a know-how stali vedúcou spoločnosťou na trhu. Naše produkty používajú hotely, zariadenia sociálnej starostlivosti, nemocnice a komerčné práčovne. Systém Ariel 1 Wash, ktorý zabezpečí perfektné čistú bielizeň už po prvom praní, bol vyvinutý pre potreby hotelov. Na základe vašich potrieb a strojového vybavenia vám navrhneme riešenie na mieru - či už máte profesionálne práčky s automatickým dávkovaním alebo malú domácu práčku.

V oblasti upratovania kuchýň, izieb a spoločných priestorov ponúkame profesionálne riešenia založené na výrobkoch Procter&Gamble Professional. Naše produkty sú vytvorené špeciálne pre profesionálne prevádzky a využívajú špičkové technológie značiek Jar alebo Mr. Proper. Nami ponúkané riešenia sa zameriavajú na to, aby boli účinné, jednoduché a bezpečné pri používaní.