Nemocnice

Potrebujete zlepšiť kvalitu vypranej bielizne, čistotu riadu alebo toaliet? Hľadáte cesty, ako znížiť náklady? Rozumieme vašim potrebám a problémom. Postaráme sa o to, aby bola bielizeň hygienicky čistá, dezinfikovaná, bez škvŕn, nespôsobovala podráždenie pokožky a zároveň mala dlhú životnosť. Naše riešenie pre kuchyňu zabezpečí, aby bol riad rýchlo a kvalitne umytý a celá kuchyňa žiarila čistotou pri splnení prísnych hygienických noriem. Vďaka efektívnym a viacúčelovým čistiacim prostriedkom bude bežné upratovanie kvalitné, rýchle a jednoduché.

tridsať rokov sa v Českej republike venujeme profesionálnemu praniu bielizne a za tú dobu sme sa vďaka kvalite našich ľudí, výrobkov a know-how stali jednotkou na trhu. Naše riešenia používajú veľké fakultné nemocnice aj komerčné práčovne. Máme bohaté skúsenosti s problematikou nemocničnej bielizne, práčovní a hygienických požiadaviek. Sme schopní pomôcť s optimalizáciou spotreby energií aj s návrhom nových práčovní.

V oblasti upratovania kuchyne a všeobecného upratovania ponúkame profesionálne riešenia založené na výrobkoch Procter&Gamble Professional, ktoré sú vyvinuté špeciálne pre profesionálne prevádzky a využívajú špičkové technológie značiek Jar alebo Mr. Proper. Riešenia sa zameriavajú na to, aby boli výrobky účinné, jednoduché a bezpečné pri používaní a zároveň spĺňali hygienické normy.