P&G Professional

PG Professional

 

P&G Professional je divíziou spoločnosti Procter&Gamble, ktorá ponúka profesionálne riešenie v oblasti prania bielizne, umývania riadu a upratovania. Ponúka výnimočné produkty a riešenia pre kľúčové rozhodnutia, ktoré sú navrhnuté tak, aby pomáhali spoločnostiam finančne prospievať a aby sa „každá skúsenosť počítala“.

 

Príbeh značky P&G Professional

P&G Professional benefituje vďaka ponuke, dôveryhodným značkám, silnej pozície spoločnosti Procter&Gamble a porozumeniu zákazníkom a jeho špecifickým požiadavkám v širokom spektre priemyselných odvetví ako stravovanie, upratovanie a údržba budov, školstva, pohostinstiev a oblasti sociálnych služieb. 

V P&G Professional rozumieme tomu, ako dôležité sú profesionálne vyčistené priestory. 

Prvé dojmy a skúsenosti, ktoré sa zákazníkom vryjú do pamäte, sú veľmi rozhodujúce. Preto našim obchodným partnerom pomáhame zavádzať inovatívne technológie z oblasti profesionálneho upratovania. Rozumieme tomu, čo ľudia chcú a naše produkty a služby im pomáhajú plniť požiadavky svojich zákazníkov. 

Je dokázané, že zákazníci si všímajú a sú povzbudený čistým a sviežo voňajúcim prostredím. Vďaka P&G Professional sú tieto skúsenosti pozitívne, zákazníci sú spokojný a tak nie je prekvapujúce, že prosperujú aj obchodné spoločnosti.

 

 

Prečo P&G Professional?

Dôveryhodné produkty
Naše dôveryhodné viacúčelové produkty
pomáhajú vašim zamestnancom zvládnuť prácu
hneď prvýkrát.
Zákaznícka podpora
Professional Support tím sa plne venuje vašej
spokojnosti vďaka efektívnym riešeniam navrhnutými
práve pre vás.
Celková prevádzková hodnota
Upratovanie je každodenná činnosť, ktorá vyžaduje
investíciu vášho času a prostriedkov. Ako k tomu ale
pristupujete, môže mať veľký vplyv na príjmy a zisk.
Značky výrobků

Máte záujem o niektoré naše výrobky a riešenia?
Neváhajte a kontaktujte nás.