Riešenia pre kuchyne

P&G Professional riešenia pre kuchyne

 

Hlavnou prísadou do bezchybne čistej kuchyne je správny prípravok na umývanie riadu. Odstráňte odolnú mastnotu pomocou spoľahlivého produktu, ktorému môžete dôverovať, a majte svoje riady a povrchy dôkladne čisté.

Efektívny systém čistenia riadu a povrchov v kuchyni by mal byť v súlade s HACCP odporúčaniami a sanitačným poriadkom, zvlášť pre zóny prípravy jedál.

Kľúčom k zníženiu výdavkov na čistenie reštaurácie je vytvorenie efektívnych čistiacich postupov a používanie vysoko efektívnych prostriedkov, ktoré nedovolia kompromisy v kritickej oblasti bezpečnosti potravín, hostí a zamestnancov. 

 • Ručné umývanie riadu

  Hlavnou prísadou pre dokonale čistú kuchyňu sú správne prostriedky na umývanie riadu. Umyte dôkladne svoje riady, odstráňte ľahko odolnú mastnotu z hrncov, panvíc a príborov s výrobkami P&G Professional. Jednoduché použitie priamo na hubku alebo do drezu. 

 • Umývanie riadu v umývačkách

  Hostia si všimnú a ocenia výnimočne čistý riad, príbory a poháre. P&G Professional ponúka riešenia, ktoré pokrývajú všetky Vaše potreby a umožňujú Vám vytvoriť nevšedný kulinársky zážitok, ktorý si hostia zapamätajú.

  Dobrý prostriedok do umývačiek musí kvalitne vykonať rad vecí naraz - odstrániť mastnotu, vyleštiť príbory a ochrániť sklo. Ponúkame riešenia pre umývačky s krátkym i dlhým cyklom. 

 • Kuchynské povrchy

  Digestory, fritézy, rúry, steny a iné mastné povrchy vyžadujú k čisteniu vysoko účinný odmasťovač.

  Vytváranie bezpečného a zdravého prostredia začína dezinfekciou. Dezinfikujte a chráňte povrchy na prípravu jedál pred rizikom kontaminácie.

  Pred použitím čistiacich prostriedkov sa uistite, že horúce povrchy vychladli. Používajte biocídy bezpečne. 

Prečo P&G Professional?

Dôveryhodné produkty
Naše dôveryhodné viacúčelové produkty pomáhajú vašim zamestnancom zvládnuť prácu hneď prvýkrát.
Zákaznícka podpora
Professional Support tím sa plne venuje vašej spokojnosti vďaka efektívnym riešeniam navrhnutými práve pre vás.
Celková prevádzková hodnota
Upratovanie je každodenná činnosť, ktorá vyžaduje investíciu vášho času a prostriedkov. Ako k tomu ale pristupujete, môže mať veľký vplyv na príjmy a zisk.

Máte záujem o niektoré naše výrobky a riešenia?
Neváhajte a kontaktujte nás.