Riešenie pre pranie bielizne

P&G Professional Riešenie pre pranie bielizne

 

Naše produkty udržujú bielu farbu bielejšiou, chránia farby dlhšie a udržujú bielizeň silnejšiu a mäkšiu

Vzhľad, mäkkosť a čistota uterákov, bielizne a obrusov môžu zásadne ovplyvniť celkovú spokojnosť zákazníka. Preto je dôležité, aby boli výsledky pri praní prádla perfektné.

Keď je bielizeň vnímaná ako zašednutá a nečistá, hostia sa často sťažujú a to môže ovplyvniť ich rozhodnutie o ďalšej návšteve. Udržujte bielizeň žiarivo čistú, mäkkú a voňavú, aby boli hostia maximálne spokojní.

Zničte 99,99% baktérií a obalených vírusov pomocou našich dezinfekčných pracích produktov Ariel 1 Wash. 

 • Ručne dávkované pracie prostriedky

  Udržujte bielizeň žiarivo čistú, bez škvŕn a prinášajte zážitky Vašim hosťom.

  Profesionálne pracie prostriedky P&G Professional sú špeciálne navrhnuté tak, aby poskytovali vynikajúce výsledky čistenia pri 1. praní: vynikajúce odstraňovanie škvŕn, hĺbkové čistenie, brilantnú belosť, skvelú sviežosť a účinnosť pri nízkej teplote. 

 • Ručne dávkované aviváže

  Zamestnanci a hostia si spájajú kvalitu a zážitky s jemnosťou a sviežosťou tkanín. Vyskúšajte dlhotrvajúcu sviežu vôňu Lenoru s príjemnou hebkosťou na dotyk, ktorá pre hostí vytvorí príjemné a pohodlné prostredie mimo domova, na ktoré nezabudnú. 

 • Riešenie pre pranie s automatickým dávkovaním

  Naše dôveryhodné značky a efektívne programy prania Vám pomôžu udržať bielizeň mäkšiu, čerstvejšiu a belšiu po dlhšiu dobu.

  Ariel riešenie s automatickým dávkovaním pracuje s pH neutrálnym pracím systémom, obsahuje inovatívne technológie pre belosť a sviežosť, aby bola Vaša bielizeň mäkká, čistá a voňavá. Zároveň pomáha predĺžiť životnosť bielizne, čo prináša významnú úsporu nákladov. Zapôsobte na svojich hostí alebo dodajte väčší komfort svojim klientom vďaka perfektne čistej bielizni a s nákladmi pod kontrolou. 

Prečo P&G Professional?

Dôveryhodné produkty
Naše dôveryhodné viacúčelové produkty pomáhajú vašim zamestnancom zvládnuť prácu hneď prvýkrát.
Zákaznícka podpora
Professional Support tím sa plne venuje vašej spokojnosti vďaka efektívnym riešeniam navrhnutými práve pre vás.
Celková prevádzková hodnota
Upratovanie je každodenná činnosť, ktorá vyžaduje investíciu vášho času a prostriedkov. Ako k tomu ale pristupujete, môže mať veľký vplyv na príjmy a zisk.

Máte záujem o niektoré naše výrobky a riešenia?
Neváhajte a kontaktujte nás.