Zaistite spokojnosť a bezpečie Vás i Vašich hostí.

Zabezpečte si potrebné čistiace a dezinfekčné prostriedky a s nimi aj kľud, ktorý si zaslúžite Vy, Vaši zamestnanci a hostia.

V P&G Professional chápeme, že dôraz na čistotu a dezinfekciu nikdy nebol väčší ako dnes. Čistota, svieža vôňa a žiarivý lesk sú nevyhnutné, keď chcete uistiť hostí, že prostredie vášho zariadenia je hygienické. Svoje zážitky si tak môžu naplno užiť a navštíviť vaše zariadenie opakovane aj v budúcnosti.

P&G Professional vám pomôže k dosiahnutiu dokonalej a hygienickej čistoty vďaka čistiacim a dezinfekčným prostriedkom, ktoré sú bezpečné, jednoduché a účinné.

Dezinfikujte s P&G Professional

Používajte biocídne výrobky bezpečne. Pred použitím si prečítajte údaje na obale a pripojené informácie o výrobku.

Produkty značky P&G Professional sú všestranne využiteľné pri zabezpečovaní všeobecnej osvedčenej hygienickej praxe v súlade s protokolmi HACCP

Čo o nás hovoria naši klienti

richter
Villa Richter
Jan Fleišman, F&B Manager

"Pre riešenie Professional Support som sa rozhodol, pretože to jednoducho funguje vo všetkých smeroch. Jednoduchosť používania, celkové zníženie spotreby čistiacich prostriedkov, dostupnosť, odstránenie baktérií atď. To všetko napomáha dobrému chodu našich reštaurácií. "

P-MM
P-MM
Ing. Miroslav Malina, konateľ

Vďaka kvalitnému servisu a pracím produktom Professional support naša firma dosahuje stabilne výborné výsledky v praní bielizne našich klientov aj vlastnej bielizne, ktorá je určená na prenájom. Spĺňame podmienky dané certifikáciou "ZARUČENÁ KVALITA 113024". Produkty a služby firmy Professional Support môžeme vrelo odporučiť. "

Pracharna
Prachárna Park Hotel
Michaela Ježková, Sales & marketing manager

"Professional Support sme vybrali preto, že sme chceli pokryť starosť o čistiace prostriedky hotelového komplexu jedným spoľahlivým dodávateľom, za ktorým stoja jasné výsledky. Starostlivosť o zákazníka je bezchybná, všetko riešime ihneď, objednávky bez problému. Ekonomicky je táto prevádzka efektívnejšia a s kvalitou sme viac spokojní než u akejkoľvek predchádzajúcej konkurencie. "

Prádelny a čistírny Náchod
Prádelny a čistírny Náchod
Ing. Petr Stěhule, Člen predstavenstva

"So spoločnosťou Professional Support s.r.o. spolupracujeme od roku 2016. Vďaka ich servisu a produktom dosahujeme vynikajúce výsledky v praní bielizne. Zároveň nám pomohli s riešením vodného hospodárstva a s realizáciou úsporných energetických opatrení. Spolupráca sa nám veľmi osvedčila a môžeme produkty aj služby spoločnosti vrelo odporučiť. "

Vincentinum
Vincentinum
Irena Patková, Vedúci zásobovania

"Výrobky Professional Support používame dva roky s úplnou spokojnosťou. Hlavnou prednosťou je kvalita, optimálne balenie, jednoduché používanie, rýchlosť dodania, milá a ochotná obchodná zástupkyňa, zníženie nákladov na čistiace prostriedky, účinné odstránenie baktérií a voňavé prádlo klientov. "

Opatrenia, ktoré pomáhajú pri prevencii proti novému koronavírusu (sars-cov-2)

Stiahnuť Náhled opatření proti covidu