Sme priamy servisný partner P&G Professional

Professional support s.r.o. - dlhoročný servisný partner P&G Professional

Professional support s.r.o. je jediný priamy servisný partner P&G Professional na Slovensku. História spolupráce s P&G siaha až do roku 2006, kedy naša firma vznikla osamostatnením podporného technického a servisného tímu, ktorý sa staral o komerčné práčovne používajúce výrobky Procter&Gamble z výrobného závodu v Rakovníku (Rakona).

V priebehu rokov sme preukázali kvalitu našich služieb a toho, že sme schopní stabilne dosahovať kvalitatívne požiadavky P&G na servisných partnerov. Náš servis pre P&G Professional zahŕňa poradenstvo, testovacie pranie / umývanie, inštaláciu dávkovacích zariadení pre pranie a na umývanie riadu vrátane ich programovania a následného servisu. Pre overenie kvality prania využívame nezávislé certifikované testy TZÚ Brno a ďalších inštitúcií. Naši technici majú mnohoročné skúsenosti a sú schopní pomôcť nielen s rôznymi problémami, ale poradia aj pri nákupe nových strojov alebo projektovaní nových prevádzok.

Zároveň pôsobíme tiež ako distribútor radu výrobkov P&G Professional v Slovenskej republike a ďalších stredoeurópskych krajinách.

O značke P&G Professional a jej filozófii sa môžete dočítať tu.

 

 

Značky P&G, ktoré ponúkame